Kontakty a členové vedení Spolku

KLUCI A HOLKY Z NAŠÍ ŠKOL(K)Y PO 30ti LETECH

Kontakt:

Vaše podněty ke zlepšení komunikace a lidského fungování školy uvítáme na této emailové adrese:

RODICE.UJEZD@GMAIL.COM

Členové výboru:

David Kozelka – člen

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, pracuje jako ředitel divize v IT konzultační firmě. S manželkou Vendulou mají tři děti; nejstarší dcera Karolína navštěvuje první stupeň Masarykovy ZŠ, dceru Kristýnku a syna Kryštofa základní škola teprve čeká, proto se rozhodl aktivně zapojit do rozvoje naší školy.

Lenka Danielová – člen

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, v současné době působí jako podnikový právník ve společnosti KKCG a.s., před rodičovskou dovolenou se věnovala advokacii. Má tři děti, Martin a Marianka navštěvují Masarykovu ZŠ a nejmladší Kristýnka MŠ Sluníčko; aktivně se zajímá o dění v Újezdě a podporuje komunitní aktivity.

Miroslav Střihavka – předseda

Vystudoval ČVUT elektro a University of Pittsburgh, pracuje jako konzultant pro inovace, témata života v Újezdě ho nenechávají chladným, proto se záhy zapojil do Spolku. Má s manželkou Helenou dva syny Adama a Filipa. Adam absolvoval celou devítiletku a Filip za pár let bude končit.

Michaela Skalníková – člen

Aktivně se zapojuje v místní komunitě, pomáhá realizovat zejména akce pro děti. Jako své poslání vnímá rozvoj a zlepšování okolního světa, všude tam, kde to má pro ni v rámci sféry vlivu smysl. Momentálně rozvíjí svůj projekt zaměřený na zlepšování výkonnosti lidí a týmů ve firmách, příležitostně otevírá svůj pop-up stánek se zdravým mlsáním. K zodpovědnému a vědomému životu vede své dvě děti, Aničku a Sašu.

Jana Jandová – člen

Vystudovala Ekonomickou Univerzitu v Bratislavě, žije v Praze od r.2003 a pracuje jako konzultant Business Intelligence (analytické nástroje na podporu rozhodování a plánování). Vnímá, jak svět kolem nás mění požadavky na znalosti a dovednosti a chce pomoci naší škole, aby s tímto trendem držela krok. Má dva syny, Mirka na prvním stupni a Tomáška, který se do školy už moc těší.

Tomáš Grünwald – člen

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, s Újezdem je spjat skoro celý život, pracuje v telekomunikacích jako expert inovací. Je majitelem grafického studia. S děním ve škole je spojen primárně přes své malé děti – čtvrťandy a druháka. Věří, že dobrá komunikace buduje dobré vztahy.