Rekonstrukce školního vstupu…

Místní úřad naší městské části relativně na poslední chvíli zadal pro naši školu v Polesné ulici rekonstrukci školního nádvoří. Bohužel “na poslední chvíli” znamená, že se přihlásila pouze jedna jediná společnost mající zájem o zakázku. Vyhlásit výběrové řízení tak, že se vybere těsně před koncem školního roku, je netaktické. Dnes stavební firmy mají zakázky a kapacity zcela rozdané min 9 měsíců předem.

 

náhled situace, jak bude akce po dokončení vypadat.

Nás mrzí pouze to, že se škola uzavírá za plot. Mohlo to být skvěle využito pro otevření veřejnosti. Mohlo vzniknout malé náměstíčko pro komunitní život resp. pro ty, kdo čekají na své děti. Také by se nám zdálo rozumné v této souvislosti řešit i ranní špičku, kdy provoz je relativně velký…. Proč nezkusit K+R parkoviště? Kiss and ride funguje např. na Černém Mostě u výstupu z metra přímo na Chlumecké.

Zde je odkaz na zadávací dokumentaci.

Co si o věci myslíte? Napište na: rodice.ujezd@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *