Odpověď paní starostky

Dne 16.listopadu se v našich emailech objevila odpověď paní starostky Jacob – Čechové (Odpověď – starostka).

Ano, zcela učitě nejsme součástí školy, ale součástí školy jsou naše a vaše děti, proto nás škola skutečně zajímá. A také i to, jak největší zaměstnavatel v obci funguje pro nás veřejnost. Zřejmě není prioritou této radnice vytvořit koncepci novou. Ale my se ptáme,  jak bude věc zorganizována, zda budou přizváni odborníci, zda se koncepce dá veřejnosti, jak dlouho bude trvat tvorba, jaká bude kvalita a detail?
A také se ptáme, proč nebyl zveřejněn komentovaný výstup z SCIO MAPování klimatu školy, po kterém voláme již 6 měsíců. Ne tu objemnou a velmi detailní zprávu. Tu opravdu nechceme. Ale kratší výstup, specificky zaměřený na konkrétní priority pro následující období cca 1 roku. Aby bylo možno vědět, jak se věci budou zlepšovat. Např. šikana, důvěra, otevřenost, …. a konečně i ta jídelna. Témat je zcela jistě hodně.

Zcela určitě přijdeme, a doufáme, že vy také na besedu, která je organizována po třídních schůzkách 23.listopadu 2017 v 16hod (resp. 17hod)  a pak na prezentaci výsledků  SCIO mapování 30.listopadu 2017 také v 17 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *