Setkání s učiteli 13. září 2017

Ve středu 13.září 2017 se náš Spolek potkal s celým učitelským sborem.

Důvod našeho setkání? Představit se učitelům, představit Spolek, promluvit o tom, jaké jsou naše cíle, jak budeme chtít oslovit budoucí členy ze skupiny rodičů dětí.

David Kozelka představil Spolek, pohovořil o cílech a poprosil o spolupráci všechny učitele při třídních schůzkách 14. září a také 21.září. Lenka Danielová představila dokumentaci související s přihláškami členů (online přihláška).

Závěr našeho setkání byl ve znamení otázek učitelů, vzájemného vysvětlování rozdílného vnímání některých témat. Je skvělé, že učitelé měli možnost vznést námitky a pochybnosti směrem k zástupcům Spolku. Naši zástupci se snažili odpovědět na všechny otázky. David Kozelka, Lenka Danielová a Mirek Střihavka společně s učiteli diskutovali cca 30 min.

Na třídních schůzkách představíme všem rodičům Spolek, kde budete mít možnost přihlásit se ke členství. Zároveň doufáme, že každý z nás bude mít z existence Spolku užitek. A to jak škola, rodiče tak zejména děti.

Domníváme se, že škola vítá vznik Spolku a jsme moc rádi, že i přesto, že učitelé měli poradu, na které řešili své vnitřní věci, tak nám věnovali svůj čas v hektickém počátku školního roku.

 

Za pozvání děkujeme!

Mirek Střihavka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *